km
Soru Sahibi
16 Ağustos 2014 02:59

kepeklenen saçlar

Merhaba benim saçlarım bi ara kepek yapıyodu bende eczaneye danışıp ducray elution aldım ben günde 2 kere saçımı yıkarım şuanda kullandığım iyi şampuan ama biraz maliyetli oluyo değiştirmek istiyorum. Bana her gün saçımı yıkayabileceğim saçları kepeksiz bir şekilde sağlıklı olarak kullanabileceğim şampuan önerir misiniz ? Cevabınız için şimdiden teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)

Saçlarınızı günde iki kez yıkamak hem kepek probleminizi arttırır, hem de saçlarınızın dökülmesini kolaylaştırır. ducray yerine Pirdolin veya Sedolin şampuan kullanabilirsiniz.

17 Ağustos 2014 13:15