SM
Soru Sahibi
11 Ekim 2016 16:49

Kemoterapi

Hocam merhabalar.29 yaşındayım ve 3 sene önce polipozis koli teşhisi konup total kolektomi ameliyatı oldum.Çıkan pataloji sonucunda poliplerin çeşidi adenokarsinomdu.1.evre olduğu için kemoterapi almadım önceleri fakat ocak 2015 de karın zarinda lenf nodlarinda buyume ve cea değerinde artış meydana geldiği için kemoterapi almam uygun görüldü. Kalın bağırsagim olmadığı için tedavi beni gucten düşürüyor ve ben bu ilacı almak istemiyorum. Size sorum bunun başka bir yolu yokmu?Edirne'de ikamet ediyoruz ve tetkiklerimi gormek isterseniz hemen gelebiliriz.Simdiden teşekkür ederim.

3 cevap
Cevaplar (3)

Sayın Mine Sağlam, Geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum. Aslında gelmeniz iyi olur, lenf nodlarının gerçekten metastaz olup olmadığı tartışılır, kalın bağırsağın alınmasına tepki olarak da değişiklik olabilir. Ben Çapa'da çalışıyorum, yavuz.dizdar@gmail.com adresinden mesaj atın, uygun bir zaman belirleyelim. Saygılarımla Yavuz Dizdar

8 Kasım 2016 08:13
SM
Soru Sahibi

Oncelikle İlginize çok ama çok teşekkür ederim hocam.Burada Edirne 'de 2 Aralıkta bir tomogrofim var.Onu çekildikten sonra size taze sonuçlarla gelmeyi çok istiyoruz.Sonuç çıktığı gibi sizi tekrar bilgilendirip ne zaman müsait olursanız o zaman geliriz hocam .Saygılar.

21 Kasım 2016 15:36

Sayın Mine Sağlam, Rica ederim, sonuç çıkınca yeniden haberleşiriz. Saygılarımla Yavuz Dizdar

26 Kasım 2016 20:07
SM
Soru Sahibi

Hocam merhabalar.Bizim tomogrofi sonucumuz çıktı ve sizinle görüşmek istiyoruz. Bize uygun olduğunuz bir güne randevu verebilirmisiniz?

13 Ocak 2017 19:47

Sayın Mine Sağlam, Ben İstanbul Üniversitesi Onkoloji Enstitüsü'nde çalışıyorum, buraya gelebilirsiniz. Saygılarımla Yavuz Dizdar

17 Şubat 2017 09:27