ky
Soru Sahibi
6 Mayıs 2016 22:30

Kemoterapi alırken destek tedavi

Hocam merhaba. Babam 54 yaşında akciğerinde nodüller bulunmakta bu yüzden kemoterapi tedavisi alıyor. Bu kemoterapinin yanında bitkisel bir tedavi alması kemoterapi etkisini azaltırmı ? Azaltmaz ise ne gibi bir bitkisel tedavi önerebilirsiniz ? Reishi mantarı kullanması faydalı olurmu ? Cevaplarsanız çok memnun olurum.

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Suat Arusan
Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp

Onkolojik hastalıklarda bitkisel tedavi ayrıca bir uzmanlık dalıdır, bu konuda kendisi de bir onkoloji profesörü olan ve hastalarında bitkisel tedaviler uygulayan Prof. Dr. Canfeza Sezgin ile görüşmenizi tavsiye eder, acil şifalar dilerim...

7 Mayıs 2016 10:54