18 Eylül 2015 22:06

kemik erimesi alcasta uygulaması

merhaba sayın doktorum Gülçin hanımefendi , annem 78 yaşın da sırtındaki kasılmalarla işgili dr.a götürdüm yoğun kemik erimesinden kaslar çalışmıyor denildi tanı M 80 doktorumuz 15 gün sonra Aclasta serum uygulayacak ( ben bu serumu 4 ay önce bana uyguladılar , çok ağır geldi , 3 gün öldüm öldüm dirildim) sizden ricam annem bu serumu alabilir mi _? Aydınlatırsanız çok sevinirim. sizden çok rica ediyorum sırtı yumurta gibi bezelerle dolu:(( En içten sevgi ve saygılarımla şerife sevil tavaslığlu

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Gülçin Gülşen
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon

Merhaba, Annenizin muayene bulgularını ve tetkik sonuçlarını değerlendirmeden yanıt vermem uygun değil ,ancak yoğun kemik erimesiyle kasların faaliyet göstermemesi arasında bağlantı yoktur, bir yanlış anlaşılma olmasın?sağlıklı günler,

28 Eylül 2015 13:08