eE
Soru Sahibi
6 Aralık 2015 14:31

Kelime bozukluğu

merhaba, kardeşim 7 yaşında ve R, K,D,Z,Ş yani yarısını söyleyemiyor ve bu durumda napmam gerek iyor, hangi hastane yardımcı olursanız çok sevinirim

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, 7 yaş konuşmadaki anlaşılırlık sorunları için geç sayılabilecek bir yaştır. Bu nedenle bir an önce değerlendirme ve terapi alması yararlı olur. Maalesef Bursa'da hastanelerde kadrolu bir dil ve konuşma terapisti bulunmamaktadır. Eğer isterseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. iyi günler.

21 Aralık 2015 12:17