YE
Soru Sahibi
23 Temmuz 2017 12:53

Kedimin gözünde kısılma

Merhaba. Kedimin tek gözünde dün akşamdan bu yana bir kısılma söz konusu ve gittikçe arttı. Şu anda gözünü açmaya çekinir halde kapalı tutuyor. Kırmızı ve sulanıyor gözyaşı gibi. Ne yapabilirim? Şimdiden çok teşekkür ederim.

2 cevap
Cevaplar (2)

Bir anda mi oldu ve disarida mi evde mi besliyorsunuz. Kac yasinda. Fsrkli olarak son gunlerde ne yapildi ya da ne yasadi ?

24 Temmuz 2017 07:13
YE
Soru Sahibi

Bir anda oldu hocam. Aylar önce böyle tek gözü kısılmıştı ama hafif insan gözünü kaşır da hafif küçülür bir iki saat sonra geçer ya o şekilde. Ama böyle hiç olmamıştı. Dışarıya çıkmıyor evde besliyoruz. Yaklaşık olarak 3 buçuk yaşında. Son günlerde de farklı hiçbir şey yaşamadı, rutin devam. Yanıtınız için de çok teşekkür ederim.

24 Temmuz 2017 12:18

Muhtemel bir goz enfeksiyonu gibi duruyor. Muayene etmeden kesin teshis zordur. Nasil ki beseri hekim arkadaslar analiz sonucuna ve muayeneyi esas aliyor ise bu konuda ayni sekilde ele alinmali. Ama buradan durumuzun olmadiginiz varsayarak yardimci olursak. Genta goz damlasi kullanmanizi ve gozu temiz tutmanizi tavsiye edebilirim.

24 Temmuz 2017 12:58