tg
Soru Sahibi
6 Kasım 2015 21:28

kedimin dışkısında kan var

merhaba 6 aylık dişi bir kedim var son bir haftadır iştahsız ve halsiz ve hatta günlerdir bir kaç cc sütten başka bişey girmedi midesine ishal aynı zamanda ve iki defa da dışkısında kan gördüm hatta son dışkısı tamamen kandı diyebilirim 5 gündür antibiyotik iğne yapılıyor ama bir faydasını göremedim ne yapmalıyım ölecek diye çok korkuyorum en başlarda yeşil kusuyordu ama kusma durdurucu iğneden snr o durum sonlandı şükür

4 cevap
Cevaplar (4)

Merhaba Kedinizin aşı durumu nedir? Uzun süren ishal vakalarında sıvı destek tedavisini gerekli görürüm ben. Bu tedavi kedinize uygulanıyor mu ?

7 Kasım 2015 12:51
tg
Soru Sahibi

Öncelikle teşekkürler iç dis parazit yapildi kan yapio dun geceden beri iki gün boyunca serum da verdiler zaten serumdan snr oldu içi temizleniodur dediler

7 Kasım 2015 12:54

hiçbir canlının içi kanamayla temizlenmez. kan varsa problem vardır demektir. genel durumda bir toparlanma yok mu serumlardan sonra?

9 Kasım 2015 17:32
tg
Soru Sahibi

En son 2gun önce iç parazit yaptirdim tekrar su an kanama durdu ve yemek yiyor ishal devam ediyor ama

9 Kasım 2015 17:42

Tamam çok güzel tekrar yemek yemeye başlaması. İshal de zamanla toparlayacaktır. Siz tedaviyi kesmeyin.

9 Kasım 2015 23:24
tg
Soru Sahibi

Çok çok tesekkur ederim ilginize

9 Kasım 2015 23:38

rica ederim geçmiş olsun

10 Kasım 2015 12:07