tg
Soru Sahibi
6 Kasım 2015 21:17

kedimin dışkısında kan var

merhaba 6 aylık dişi bir kedim var son bir haftadır iştahsız ve halsiz ve hatta günlerdir bir kaç cc sütten başka bişey girmedi midesine ishal aynı zamanda ve iki defa da dışkısında kan gördüm hatta son dışkısı tamamen kandı diyebilirim 5 gündür antibiyotik iğne yapılıyor ama bir faydasını göremedim ne yapmalıyım ölecek diye çok korkuyorum en başlarda yeşil kusuyordu ama kusma durdurucu iğneden snr o durum sonlandı şükür

1 cevap
Cevaplar (1)

kedinize tahlil yapıldı mı tahlil sonuçları yapıldıysa sonuçlarını iletmeniz durumunda yardımcı olabilirim.

16 Kasım 2015 10:28