DE
Soru Sahibi
8 Şubat 2018 02:43

kedim ishal

Merhaba 2 aylik Scottish fold yavru bir kedim var 5 gündür ishal veterinere 5 gundur goturuyorum fakat hala duzelmedi serum taktilar,antibiyotik igne yaptilar(animar,atropin,buscopan,ferrum surup,flogyl) verildi su anda veterinere goturecek durumum yok malesef burnu kuru,patileri soguk,karni biraz sis ve cok halsiz eczaneden andazol surup ve kontil tablet aldim onlari vermeli miyim ne kadar vermeliyim birde kedim serum takildiktan sonra yururrken bacaklarını sirkeliyor surekli tik olarak mi kaldi nolur yardim edin bir yol gösterin: (

1 cevap
Cevaplar (1)

merhaba, kediniz ne ile besleniyor? iç-dış parazit tedavisi yapıldı mı?

8 Şubat 2018 16:58