ye
Soru Sahibi
9 Ağustos 2015 23:48

kedi tırmalaması

merhaba hocam. evimizin hemen dışında sürekli yemek verdiğim bir kedi var. çok sıcak kanlı kendini sevdirdiği içinde hep beslemişimdir. dün yine yemek verdiğim sırada sevmek de istedim birden koluma atladı ve çizdi. kan falan geldi. herhangi bir hastalık kaparmıyım acaba endişe duyuyorum bu konuda.sokak kedisi sonuçta kuduz falan olma ihtimali varmıdır? 2 aya yakın besliyorum bu kediyi anormal bi durum görmedim kedide.aşı vurulmam gerekir mi yoksa geç mi kaldım ? cevap için şimdiden teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)

EMRE BEY BÖYLE ŞEYLER İÇİN BURALARA YAZIP ZAMAN KAYBETMEYİN KUDUZ ÇOK TEHLİKELİ BİR ZOONOZDUR. AYIN 9'UN DA YAZMIŞSINIZ CEVAP VERENE KADAR SON 4 GÜNÜNÜZ KALMIŞ OLABİLİR EN KÖTÜ İHTİMAL EL DİYE DÜŞÜNSEK BEYNE ULAŞMASI FİLAN SON 1 HAFTANIZ VAR HEMEN GİDİN KUDUZ AŞISI OLUN AYRICA BİŞEY OLMAZ DEMEMİ BEKLEMEYİN HEMEN BİR SAĞLIK KURULUŞUNA BAŞVURUN. UMARIM CEVABIMI SİZ ERKEN OKURSUNUZ

15 Ağustos 2015 14:06