TB
Soru Sahibi
4 Nisan 2018 07:49

Kataraktgoz

Menüdoktor Ana sayfaBenimsayfamSorularım (#*** *** **) SORU Katarajtgoz Menüdoktor Ana sayfaBenimsayfamSorularım (#*** *** **) SORU Kataraktgoz Menüdoktor Ana sayfaBenimsayfamSorularım (#*** *** **) SORU Kataraktligoz ) SORU Kataraktgoz SORU Katarajtgoz Katarajtgoz Hocam saygılar evvelki cevablariniz için teşekkürler sol gozde_12miyopive katarakt var diğer göz _1 0miyopi kataraktyok ne yapılabilir hastaneniizde ameliyat maliyetinin ne kadar katarak tli gözümü kapatıp okursam yinede göz yorulmuş olurmugoz numarası artarmi yinede miyopi artarmi kaşıntı için relasted ve kuru göz için tearsnatural damla velackvisk göz jelli 2kez kullanıyorum relastedi ihtiyaç halinde damlatılır um hastaneniz tam donanımlı mı göz kliniği çünkü ameliyat miyopi yüzünden riskliymis ayrıca bu göz için femtodaniye tekniği iyi netice verirmiş doğrumu bana Ankara veya İstanbul'da önereceği iz tecrübeli bir uzman önerebilir misiniz tesekkurler Gizle *** *** ** / Biz Türkiye'yiz

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Murat Bozkır
Göz Hastalıkları

Sizin yaşınızda katarakt ameliyatından sonra miyopide artış olmaz. Katarakt ameliyatından önce veya sonra argon lazerle retinanıza çevreleme yapılması uygun olur. Relestat damla antihistaminiktir, kuru gözde çok uygun olmaz. Suni gözyaşı damlanızı daha sık damlatın.

10 Temmuz 2018 09:47