30 Mart 2013 10:18

KATARAKT

HOCAM SAYGILAE EVVELKI CEVABINIZ ICIN SONSUZ TESEKKURLER 53 YASINDA SOL GOZDE -12 KATARAKTIM VAR KANDAKI LDL VE T KOLESTEROLUN KATARAKA OLUMLU VEYA OLUMSUZ ETKISI VARMI BU YAGLARIN YUKSELMESI GORMEYI ETKILERMI BENI AYDINLATIRSANIZ MINNETER KALACAGIM KATARAKT OLDUKTAN SONRAIN ILERLEMESINE SEBEP OLURMU TESEKKURLER HOCAM KONTEK KATARAKTLI OLANDA ALZHEMIR OLABILIR DENIYOR DOGRUMU NASIL ANLASILIR

1 cevap
Cevaplar (1)

Katarakt ameliyatı öncesi ve sonrası kan kolesterol seviyesi ile ilgili hiçbir değişiklik olmaz,kokmayın. Ayrıca katarakt ameliyatına da hiçbir engeli yok, başarısında da etkisi yok.İyi günler.

10 Nisan 2013 11:57