4 Aralık 2017 18:56

kaşta dermatit

İyi günler hocam benim dermatiten dolayı kaşlarım dökülüyo ve birdaha çıkmıyolar ne yapabilirim okadar çok doktora gittimki psikolojim bozuluyo artk hiç bir.çözüm bulamadm blue cup krem kullanıyorm o rahatlatıyo kaşınmıyo fazla kaşlarım ama dökülebler hala gelmedi geri ne kuklanabilirim bitkisek yağlardan da bi fayda görmedim ne olur siz bir şey söyleyin artık doktora gitmek istemiyorum :(

2 cevap
Cevaplar (2)

Merhabalar öncelikle geçmiş olsun İrem hanım. Bahsettiğiniz şikayetiniz için dermatolog hekime gidip tetkik yaptırmanızda ve görüş almanızda fayda var. Sizi görmeden bir öneride bulunmak doğru değil.

7 Aralık 2017 10:41
Soru Sahibi

Hocam çok teşekkür ederim yanıt verdiğiniz için ama ben yaklaşık on tane doktora gittim bi sonuç alamadm ne gibi bi tetkik yapılması gerektiğini söylüyosunuz ona göre gittiğiöde birde bu şekilde değerlendirirlmesini istiyim bu yüzden soruyorum ..

7 Aralık 2017 13:04

Tekrardan Merhaba İrem hanım, dermatoloji hekimi muayenedeki bulgularına göre dökülmeye sebep olan nedenlere yönelik tetkik isteyeceklerdir. Geçmiş olsun.

7 Aralık 2017 14:10