ŞC
Soru Sahibi
6 Haziran 2015 08:34

kaşıntı ve şişmeler

Merhaba, ozellikle akşamlari kaşıntılarım oluyor, bilhassa el ayak bileklerimde dizkapagı cevresinde seyrek olarak da sırt ve bacaklarda sert şişlikler ve kızarıklıklarla beraber devam ediyor.nedeni ne olabilir ? Cilt hekimine mi allerji hekimine mi başvurmalıyım.teşekkürlerr

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Gülden Paşaoğlu Karakış
Göğüs Hastalıkları , Alerji ve Göğüs Hastalıkları

Canan Hanım merhaba Oncelikle cilt hekimine gidin. O gerekli görürse allerji uzmanına sizi yönlendirecektir. geçmiş olsun

8 Haziran 2015 13:59