BO
Soru Sahibi
20 Kasım 2013 22:10

Kaş yaralanması

Hocam iyi akşamlar Bugun oğlum kamepeye carparak sağ kaşının ustunden yaralandı. 3 cm lik bir yara olustu birazda derin tıp fakultesi acilinde dikiş attılar normal ikiiş 4 veya 5 adet. A ma sonra pişman oldum plastik cerrahına gitmediğimiz için kısacası hocam bu yara izi nasıl gecer ömür boyu böyle bi iz taşımasını istemiyorum tekrar doktora götürsem bi çare olurmu nasıl bi tedavi olması gerekir yardımlarınızla beni yönlendirmenizi istiyorum yardıöcı olursanız sevinirim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Oygar Aytekin
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Merhaba Okay Bey. Geçmiş olsun. Genelde çok rahatsız edici bir iz kalmıyor. Ancak görmeden bir şey söylemem imkansız. Yaranın uzunluğundan ziyade, şekli ve yönü çok önemlidir. Tahminimce zaten güzel tedavi etmişlerdir. İki hafya sonra silikon jel veya özel yara kremleri kullanmaya başlayabilirsiniz. Tekrar geçmiş olsun.

20 Kasım 2013 22:25