DK
Soru Sahibi
29 Mayıs 2017 20:18

Kas ve sinir vitamin hapları

Merhaba Nezih hocam hayırlı ramazanlar dilerim.Hocam kusura bakmayın tekrardan size soru soruyorum sizi meşgül ediyorum,fizik tedavi doktorum bana cosakondrin op ve marincap verdi hocam bu cosakondrin op hapın içersinde k2 vitamini,kalsiyum,magnezyum,d3vitamini ve çinko mevcut ve marincap ise balık yağı jel hap içersinde.Hocam bildiğiniz gibi benim boynumda sadece bombeleşme var spinal cord a bası mevcut değil fakat kas ağrısı 3 aydan fazla sürermi ve bu aldığım vitaminler kaslarımın ve sinirlerimin toplarlanmasında rol oynarmı? ve hocam bu aldığım vitaminlerle beraber günlük 6km yol yürüyorum kilo vermek için 140 kiloyum. Şimdiden çok teşekkür ederim hocam Allah'a emanet olun hayırlı ramazanlar.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Nezih Oktar
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Adale yırtılması varsa ağrı aylarca sürer. Ağır metalleri uzun süre kullanma yarardan çok zarar verebilir. Hayırlı Ramazan'lar.

30 Mayıs 2017 10:17