IS
Soru Sahibi
25 Mart 2014 21:32

Kas erimesi

Hocam merhabalar çok kafama takılan bir soruyu size sormak istiyorum. Kullanılmayan kaslar neden ve nasıl hacimce küçülür yani erir?? İnternette baktım ama neden ve nasıl olduğunu tam olarak açıklayan bulamadım umarım cevaplarsınız şimdiden teşekkürler iyi günler dilerim :)

1 cevap
Cevaplar (1)

Sayın Selcan Irmak kullanılmayan kas erimez. Bir kas onu hareket ettiren siniri kesilir veya bir şekilde zarar görürse fonksiyon göremediğinden zayıflar. Sağlıklı günler. Prof.Dr.Kaya Özkuş www.akupunkturtr.com

31 Mart 2014 20:46