Th
Soru Sahibi
1 Şubat 2018 16:07

Kas ağrısı

Doktor bey yine ben. Alkole ve ekstazi içmiştim. cahilliğime denk geldi. Kalp krizi gibi bişey oldu göğsüm sıkıştı kalbim hızlı atmaya başladı. Sonra 10 gün kendime gelemedim hertarafım uyuşuyodu. Hastanede Ck 3150 olmuş kas yıkımı dedi doktor. Yapılan aralıklı testlerde ck hep normaldi. Ondan sonra el ayak uyuşması kas ağrıları kalbim sürekli hızlı atıyo bide boğazım acıyo vs. yaşadım. Karıncalanmalar. 2 kez emg temiz mr eeg temiz ama ben dün futbol maçına gittim. Şuanda zor yürüyorum belim baldırlarım heryerim çok şiddetli ağrıyo ellerim ağrıyo heryerim. Teşekkürler..

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Tolga Enver Yücetürk
Romatoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Günaydın. Ne yazık ki söylediğiniz toksik maddelerin etkisi ve süreci konusunda çok bilgim ve klinik tecrübem yok. Bu nedenle size net bir önerim olamayacak ne yazık ki.

2 Şubat 2018 09:21