Ce
Soru Sahibi
2 Kasım 2017 19:45

karin krampları isal

hocam merhaba geçen sene karın ağrıları ve ishal şikayetiyle Dr ye gittim tüm tetkikler yapıldı hatta kolonoskopide yapıldı bişey çıkmadı Dr dediki psikiyatri doktoruna gitmen lazım bende gittim 8 ay tedavi gördüm iyilestim iyilesince de ilaçla ri kestim ama 10 gündür aynı şikayetlerim var hayatım felç oldu resmen sürekli isal karın ağrısı ve nefes darlığı çekiyorum sorum şu olucak dahiliye doktoru namı gitmeliyim yoksa psikiyatri yemi acil yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Tarkan Karakan
Dahiliye - İç Hastalıkları , Gastroenteroloji

bence daha önce fayda gördüğünüz için önce psikiyatriye geçmezse Gastroenteroloji uzmanına (Dahiliye değil, sindirim sistemine gastroenteroloji bakar) gidin

5 Kasım 2017 18:03