tm
Soru Sahibi
11 Temmuz 2016 00:50

kanlı ishal

merhabalar, 3 aylık golden köpeğim var 1 hafta önce istanbul'dan hediye geldi ve aşı yapılmamış daha önce hiç. geldiğinden beri 2 3 kez kustu ve ara sıra ishal halinde çıkıyordu dışkısı ve bugün iyice halsizleşti veterinere götürdük ateşi 38,5 çıktı ve dışkısından kan geldi . hemen antibiyotik iğne vurdular ardından test yaptılar kanlı ishal virüsü olduğunu söyledir karantinaya aldılar 1 hafta orada kalacağını ve yaşama riskinin az olduğunu söylüyorlar sizce tedavi doğru bir şekilde mi ilerliyor ? teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)

Bu taşında dışkı analizinin pek yanıltmaz. Giardia, Coccidia gibi görülmesi ve tanınması kolay doku parazitlerdokuz yaşam riski düşüktür. Geçmiş olsun

11 Ağustos 2016 13:33