çn
Soru Sahibi
3 Ağustos 2015 15:25

Kanal Tedavisi

Kanal Tedavisi yapılan dişim kırıldı. içinde çok küçük bir parça kaldı. Bu kanal Tedavisini yaptırdıktan sonra sık sık geğirmeye başladım. Acaba bunun sebebi içerde kalan küçük parça mı?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Dt. Yavuz Aslan
Diş Hekimi , Diş Protez Uzmanı

Dişinizin tam doğru tedavisi yapılamadığı anlaşılıyor. Kanal tedavilerinde bu tür komplikasyonlar olabiliyor. Bu dişiniz için gereken tedaviye devam etmelisiniz. Diğer şikayetinizin bu durumla ilgili olduğunu düşünmüyorum.

5 Ağustos 2015 14:03