gD
Soru Sahibi
8 Nisan 2018 08:22

Kanal dolgu

İyi günler dişime kanal dolgu yapıldı ,dolgudan önce yapılan uyuşturucu iğne yeterli gelmedi doktor tekrar uyuşturucu iğne vurdu kanallar temizlendikten sonra ağır iltihaptan dolayı tedavi biraz uzun sürdü şuan dolgum tamamlandı fakat iğnenin yapıldığı tarafta hafif bir uyuşukluk var(gerilme tarzında) sebebi ne olabilir gecermi?

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar Didem Hanım, Kök kanal tedavisi sırasında bazı durumlarda ek anestezi kullanılması gerekebiliyor. Mevcut olan durumunuzun klinik olarak muayene etmeden veya radyolojik açıdan bakmadan teşhisi koymak doğru olmayacaktır. Durumunuzu doktorunuza belirtmemizde fayda vardır. Buna ek olarak da uzman bir hekime muayene olabilirsiniz. Sağlıklı günler dilerim.

10 Nisan 2018 14:18