ÇD
Soru Sahibi
21 Temmuz 2015 14:37

Kan Tahlili

Merhaba Hocam.Babami 8 sene once pankreas kanserinden kaybettik.Bu hastaligin genetik olma durumu varmidir.heryil tam kan sayimi ve biyokimya kan tahlili yaptiriorum.tum degerler normal.tam kan sayimi testi yeterlimidir acaba.eger pankreasla ilgili bir durum varsa cikarmi kan tahlilinde.Pankreas hangi degerlerde yukselme yada düşüş gosterir

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Müjdat Yenicesu
Dahiliye - İç Hastalıkları , Nefroloji

Pankreas Ca genetik eğilim gösteren ca lardan değildir. Kendinize deneyimli, bilgili ve kolay iletişim imkanı olan dahiliye uzmanı bir hekim seçerek onun kontrolünde olmanızı öneririm.

25 Temmuz 2015 20:03