Be
Soru Sahibi
14 Kasım 2013 21:27

kan tahlili sonucu alerji değeri 92 çıktı doktor astım dedi

İyi günler Doktor bey ben Eskişehir'de yaşıyorum, 3 yaşında bir oğlum var, bu sene 1-2 hafta arayla burun tıkanıklığı ve hırıltı oluyor, üşütüyor deyip soğuk algınlığı ilacı, öksürük şurubu veriyoruz. bu hafta doktora götürdüğümde alerjik olabileceğini söyledi ve kan tahlili yaptı sonuç 92 çıktı ve doktor bunun yüksek olduğunu, astım olduğunu söyledi. ilaçlı buhar(ventolin, pulmikort) ve zespira verdi. sizce bu ilaçları kullanmalı mıyız, yan etkisi var mıdır, bu değer yüksek mi yani astım sayılabilecek kadar, bize ne önerirsiniz, şimdiden çok teşekkür ediyorum...

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Nihat Sapan
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi

Eskişehir Osmangazi tıp fakültesi çocuk allerji bölümüne başvurun çocuğunuzu izleme alsınlar Selamlar Prof Dr Nihat Sapan

14 Kasım 2013 23:42