öe
Soru Sahibi
31 Ocak 2017 19:55

kalpte ağrı,ezilme,sıkışma

Merhaba 27 yaşına yeni girdim.Bu aralar kalbim çok ağrıyor bazen sırtımın sol üst kısmında yani kalbimin arka tarafında da oluyor ağrı.Ayrıca sıkışma,daralma ve çarpıntı ve mide bulantısı da oluyor.Çay,kahve nadir içerim ama içtiğim zaman da çarpıntı artıyor.ve hocam kalbimde şiddetli bir ezilme hissi var bilmiyorum doğru tarif edebildim mi ama..sanki üstüne bastırıyorlar eziyorlar gibi.En çok da bu rahatsız ediyor beni.Bütün bunların nedeni sizce ne olabilir?

1 cevap
Cevaplar (1)

Eğer ağrılarınız efor sırasında artıyorsa kalple ilgili olabilir. Çarpıntılarınız ise istirahatte oluyorsa kalple ilgili olabilir

1 Şubat 2017 00:46