31 Ocak 2017 09:19

KALP KAPAĞI GEVŞEKLİĞİ VE ERKEN VURU

MERHABA HOCAM. 5-6 AYÖNCE BAŞ DÖNMESİ VE ÇARPINTI İLE DOKTORA GİTTİM.KALP KAPAĞINDA GEVŞEKLİK VAR DEDİ VE RİTİM HOLTER TAKILDI.SONUCUNDA ERKEN GELEN ATAKLARIN VAR DEDİ VE BELOC 25 MG HAP VERDİ.İLACI KULLANIYORUM. ARADA BAŞ DÖNMELERİM VE ÇARPINTI OLUYOR VE SOL TARAFTA KALP BÖLGESİNDE ARADA AĞRI OLUYOR İNCE ŞEKİLDE AĞRIYOR KOLUMADA VURUYOR BAZEN AĞRISI. HOLTER SONUÇLARIM; BASAL RITIM SINUS OLUP TOPLAM *** *** ** QRS KAYD, MAXİMUM KALP HIZI 146, MINIMUM KALP HIZI 46 ORTALAMA 78 DK. 511 ADET VENTRIKULER ERKEN VURU KAYDI,3472 ADET ATRIAL ERKEN VURU KAYDI VE NADİR TRIGEMINY ATRIAL ERKEN VURU ATAKLARI İNCELENDİ. LÜTFEN DEĞERLENDİRİRMİSİNİZ. BU BELOC HAPI 5 AYDIR KULLANIYORUM, NE KADAR SÜRE DAHA KULLANMALIYIM? KULLANMAKTA İSTEMİYORUM.TEŞEKKÜRLER

1 cevap
Cevaplar (1)

ÖZLEM HANIM MERHABA ALDIĞINIZ BELOC DOZU ÇOK DÜŞÜK. ANLATTIĞINIZ ŞİKAYETLER İÇİN BELOC ALDIKÇA DÜZELME OLUR. KESERSENİZ TEKRAR BAŞLAR. BELOC ALMAYA DOKTOR TAKİBİNİZİ YAPTIRARAK DEVAM ETMENİZİ ÖNERİRİM.

16 Şubat 2017 12:18