Ti
Soru Sahibi
11 Mayıs 2017 00:20

Kalp ağrısı

Merhaba hocam 17 yaşındayım. Belirli aralıklarla kalbim sıkışıyor ve ağrı oluyor sanki sternum un altından biri sıkıyor gibi kolda anlık uyuşma hissedebiliyorum. Bunun yanı sıra batma bir de kalp atışlarımı ağrı olduğunda düzensiz hissediyorum. Önceden muayene olmuştum eko kan testleri normal. Bu aşamadan sonra ne yapmalıyım tekrar muayene olmalı mıyım ? Teşekkürler ...

2 cevap
Cevaplar (2)

Şikayetleriniz eforla artıyorsa kalple ilgili olabilir. Aksi takdirde kalple ilgili değildir

15 Mayıs 2017 22:52
Ti
Soru Sahibi

Teşekkürler hocam ilgi alakanız için...

15 Mayıs 2017 23:57

Rica ederim. Geçmiş olsun

16 Mayıs 2017 06:56