kb
Soru Sahibi
26 Kasım 2015 01:16

kalp agrisi

hocam kolay gelsin sikayetim soyle idi bir grip sonucunda basladi bundan yaklasik 7ay once kadar gogsumde agri olustu bu agri bazen kalbimdeymis gibi bazende gogsumun sag tarafinda hissetim sonra sag tarafinda gecti ve sadece kalp tarafinda kaldi sol gogsumde meme ucumun 1 2cm asagisi ve yukarsinda yanma bu geceleri daha cok gunun aksam kismindan sonra sol kurek kemiginin biraz altinda batma oluyo bazende uyukuya dalarken kalbim durcakmis gibi oluyorum ozellikle sol meme ucumun oralarda agri ve yanma ve kurek kemiginde batma olusuyo sayin yas *** *** ** kg

2 cevap
Cevaplar (2)

Bu şikayetleri kalp hastalığından ziyade psikolojik ve kas iskelet sistemi sistemi ilgili görünüyor. İlk olarak kardiyolojik muayene ve check updan geçmeniz ve daha sonrada ilgili, bölümlere başvurmanız uygun olacak. Geçmiş olsun.

3 Aralık 2015 08:02
kb
Soru Sahibi

hocam kendimi denedim ust uste iki gece evin icinde kostum sonra 30 tane mekik cektim bi sknti cikmadi gogsumde agri olusmadi yanliz antepsin diye bi surup kullandim gogsum rahatladi

3 Aralık 2015 09:40

O zaman sizde reflü veya gastrit olabilir. Bir gastroenteroloji uzmanına gitmenizde fayda var. Geçmiş olsun.

24 Aralık 2015 08:57