DH
Soru Sahibi
8 Kasım 2015 21:28

Kalp Ağrısı

Çocukluğumdan beri ara sıra tekrarlayan ve rahatsız eden kalp ağrım var. Nefes alırken bıçak saplanıyormuş hissi veriyor. Yaklaşık 2 senedir de kalbim boğazımda atıyormuş gibi hissediyorum. Anne tarafından kalp büyümesi ve kalp hastalıkları var. Biraz ihmalden herhangi bir kalp doktoruna gitmedim. Ciddi bir sorun olma ihtimali yüksek midir?

1 cevap
Cevaplar (1)

MERHABA "CİDİ BİR SORUN İHTİMALİ YÜKSEK" DEĞİLDİR. SİZ YİNE DE KAFANIZDAKİ SORULARIN SİLİNMESİ İÇİN BİR KARDİYOLOJİ UZMANINA MUAYENE OLUNUZ. SEVGİLERİMLE

9 Kasım 2015 09:09