kb
Soru Sahibi
21 Temmuz 2015 00:47

Kalp ağrısı

Hocam iyi günler ben 22 yasinda 1.75 boyunda 74 kilo bi erkegim hocam sorum soyle gogusumde tam dort aydir beri suren agri batma yanma surekli gezen bi karincalanma hissi var ara sira kalbimde sıkıstiriyo bu sikayetler icin kardiyolagada gittim efor testi ekg eko yapildi bi sorun yok dendi ama kafamda soru isareti var sizce neden kaynaklidir. iki kardiyolaga gittim hocam bu sikayetlerden dolayi simdiden tessekur ederim cevabiniz icin.

1 cevap
Cevaplar (1)

MERHABA. ŞİKAYETLERİNİZİN KALP İLE İLGİLİ OLMADIĞI AŞİKAR. BİR DAHİLİYE UZMANINA BAŞVURABİLİRSİNİZ. BELKİ SİNDİRİM SİSTEMİ İLE İLGİLİ OLABİLİR. SEVGİLERİMLE....

27 Temmuz 2015 19:20