go
Soru Sahibi
11 Haziran 2013 09:22

kalp ağrısı

merhaba ibrahim bey bende bazen kalbimde ilginç bir ağrı tarzı bişeyler oluyor bazen oturduğumda karnım gerildiğinde bazen sıkıntı tarzında bunun üzerine evhamlandım kardiyoloji doktoruna giderek eko ,ekg çektirdim normal dedi damarlarda tıkanıklık olmuş olsa idi bu tektiklerde bellli olurmuydu

1 cevap
Cevaplar (1)

Göğsünüzde baskı-sıkışma şeklinde bir rahatsızlık duymuyorsanız, anlattığınız tarzda iğnelenme yanma sızlama gibi ağrılar olması halinde endişe edecek bir şey yok. Yaşınız genç. Risk faktörünüz (tansiyon, şeker, kolesterol, ailede erken yaşta kalp krizi/ölüm, sigara) de yoksa içiniz rahat olsun.

11 Haziran 2013 17:28