KC
Soru Sahibi
4 Kasım 2017 05:40

Kalp ağrısı kaçak

Hocam meraba yaşım 20 erkeğim bikaç ay önce hafif ağrı nedeniyle kardiolojiye göründüm mitral kapakta hafif kaçak oldugu zararı olmıycağı söylendi tamam bu konuda rahatladım ama son zamanlarda daha sık ağrı hissediyorum geçen hafta kısa süreli burnum kanadı 5 dkk gecmedi bayılcak gibi başım döndü gözüktüm başka bi doktora aynı şeyleri söyledi korkulcak bisey yok dedi holter yapıldı kalbim normalden biraz hızlı atıyomuş ağrılarım olduğunuda söyledim bana vasoxen 5mg hap yazdı bikac gündür kullanıyorum ama bu ağrı neden geçmiyo kalbin deyildir ağrıyan derseniz hissediyorum deyisik bisey napmam gerek bana bi yol gösterin şimdiden teşekkürler bide ben bu hapı sürekli kullancakmıyım acaba doktoruma sormayı unuttum

1 cevap
Cevaplar (1)

Kalbinizle ilgili bir problem olduğunu düşünmüyorum. Dahiliye uzmanı görunmenizi öneririm

4 Kasım 2017 06:45