şn
Soru Sahibi
19 Mayıs 2016 15:05

kafa travmasi sonucu gecmeyen sislik

Hocam merhabalar 2 bucuk ay once basimi duvara carptim alnimin sol tarafinda sislik kaldi tomografilerimi cekildigimde hic bir sorun gorulmedi kemikle alakali bir durum da degil deri altinda bir ödem olustugu soylendi ama uzun zamandir gecmemesi tedirgin ediyor kemilesebilecegini de duydum merak ettigim bu sislik kalici midir ne yapmam gerekir eger kalirsa aldirma gibi bir imkanim olabilir mi boyle durumlarda iyilesme suresi ne kadardir uygulayabilecegim bir tedavi yontemi var midir

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Sezai Leventoğlu
Genel Cerrahi , Proktoloji

Hiçbir fikrim yok Nuray hanım. Plastik cerrahi uzmanına danışmanızda fayda var. Sevgiler... Doç. Dr. Sezai Leventoğlu www.sezaileventoglu.com sezaileventoglu@hotmail.com twitter.com/Dr. Sezai Leventoglu https://www.facebook.com/dr.sezai.leventoglu/ (*** *** ** (muayenehane tel & fax) (*** *** ** (Asistan Dilek hanım mobil tel) (*** *** ** (kişisel cep)

20 Mayıs 2016 11:00