ae
Soru Sahibi
29 Ekim 2013 21:12

kaba motor geriliği

şuan 3 yaşında ki oğluma kaba motor geriliği tanısı kondu.17 aydır hem fizik hem bireysel eğitim alıyor.kelimeleri arttı ve artık tek elinden tutup yürüyo.18 aylıkken farkettik ama prosedürler derken 22 aylıkken tedaviye başladık.tedaviden önce emeklemesi bile yoktu.başka ne yapabiliriz. düzelirmi tamamen..nöroloji uzmanına gittik kısa bi süre beynine oksijen gitmemiş dedi...çaresisiz bu konuda ne yapabiliriz?buarada nöbet gibi baska sorunlarımız yok....

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Ayşe Serdaroğlu
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Nörolojisi

Eğitime ve çocuk nöroloji kontrollerine devam edin. Büyük ilerlemeler olacaktır.

11 Kasım 2013 14:55