3 Eylül 2014 17:57

Junor Şurup tavsiye eder misiniz

Hocam oğlum 14 aylık 9.80 kilosu 79 cm boyu var. Son bir haftadır hasta ilk iki gun ates daha sonra oksuruğe cevirdi. Bugun beş inci gunu hastaliginin ancak istahi hic yok 2-3 kasik yiyor her ogunde . Daha once zor da olsa tv ile filan yediriyordum sevdiği yemekleri istahla yerdi simdi onlari da yemiyor Junor Şurup denemeyi düşünüyorum bu tarz suruplari tavsiye ediyor musunuz? Teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Sibel Kılıçaslan
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Hastalık döneminde verebilirsiniz,yemediği şeyleri en azından yerine koyar.

3 Eylül 2014 20:58