NS
Soru Sahibi
17 Ağustos 2011 13:26

İyi günler, gözümde kaşıntı,yanma gibi şikayetler vardı.Doktora gittiğimde

İyi günler, gözümde kaşıntı,yanma gibi şikayetler vardı.Doktora gittiğimde lenslerimi doğru kullanamadığım için allerjik konjunktivit olduğumu söyledi.Lens kullanmamam gerektiğini söyledi.Fakat bu yıl üniversiteye başlıyorum ve gözlük kullanmak istemiyorum.Tek kullanımlık lenslerden önerdi doktorum.Sizce yeniden lens kullanmaya ne kadar süre sonra başlayabilirim?

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Dilek Uzer
Göz Hastalıkları

muayene olmadan bunubilemeyiz , geçmiş olsun

17 Ağustos 2011 13:39