VD
Soru Sahibi
24 Mayıs 2011 16:51

İyi Günler, Ben 7 senedir lens kullanıyorum ve SOFLENS38 yıllardır. Anca

İyi Günler, Ben 7 senedir lens kullanıyorum ve SOFLENS38 yıllardır. Ancak birkaç gündür, lens gözümde durmuyor kayıyor bu da çok rahatsız edici... Ayrıca göz kapağımın arkasında birşey varmış gibi hissediyorum bazen toz kum gibi arada kaşınma yapıyor. Kızarıklık şişlik yok baktığımda herşey normal görünüyor. Sorun ne olabilir aceba? Bu arada aynı sorunu geçen yazda yaşadım bir göz doktoruna gittim problem yok dedi REFRESH damlası verdi rahatsızlık duyduğunda kullan dedi ama ben şimdiye kadar hiç kullanmadım. Havalardan kaynaklandığını düşünmeye başladım... Siz ne düşünüyorsunuz? Ne yapmam gerekiyor? ( Lensden vazgeçemem:( ) Şimdiden teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Mehruz Cevadzade
Göz Hastalıkları

merhaba anlattığınız kadar kapaklarda allerji başlamiş ve kapaklarsa kalınlaşma var bu sorunlar ondan olsa gerek lensler uygun değil daha iyi lensler var . sağşıkça kalın

24 Mayıs 2011 22:20