KM
Soru Sahibi
12 Eylül 2014 16:05

işe yaramayan beyazlatma

merhaba, ben 1 hafta önce klinikte %38 lik, led ışık destekli beyazlatma yaptırdım. ancak dişlerimde neredeyse hiç farklılık oluşmadı. yakınlarıma söylediğimde onlarda farkedilmiyor diyorlar. kendi dişlerim tamamen. yalnız diş hekimi dişlerimin gri tonlarına yakın bir rente olduğunu, mine tabakası ince olduğu için 1. derecedeki bembeyaz görüntünün çok da mümkün olmadığını söylemişti işleme başlamadan. ama bu kadar küçük (neredeyse hiç) bir değişim için harcadığım zamana ve paraya üzülüyorum. hekimimle görüşeceğim tekrar ama başka yorumlar da almak istedim. mine tabakası inceliğiyle beyazlatma arasında nasıl bir ilişki var? ne kadar incelmiş olabilir ki ? (dişlerimde uygulama sonrası oluşan hassasiyet haricinde normal zamanlarda hassasiyet yaşamıyorum.) sizce uygulama hatalı yapılmış olabilir mi? .

1 cevap
Cevaplar (1)
Dt. Cem Alanya
Diş Hekimi

gri dişlerin beyazlatması zordur sarı tonların hakim olduğu dişlerde daha iyi sonuç alınır hekiminiz bir office beyazlatması daha yapabilir ve 3 4 gün sonrası için ev beyazlatma kiti verebilir ama sonucun çok çok farklı olması garanti değildir. Herkeste aynı beyazlatma aynı başarıda olmayabilir.

12 Eylül 2014 17:43