RJ
Soru Sahibi
27 Temmuz 2016 19:58

İple kulak estetiği

Merhaba, Ben yurtdışında iple kulak estetiği yaptirdim. Malesef kulaklarim istedigim gibi olmadi. Doktor kulaklarımın doğal gözükmesi icin fazla kafama yaklastirmadi, ama ameleyattan sonra kulaklar 1-2 mm öne gelince sanki eskisi gibi duruyor. Kulakların üst taraflari acik. Siz bana bu konuda yardımcı olabilirmisiniz? Fiyat ögrenebilirmiyim? Saygılar Ali ünal

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Bülent Cihantimur
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Merhaba, Kulak estetiği konusunda çeşitli teknikler bulunmaktadır. Bu konu ile ilgili en konforlu ve sağlıklı sonuç iple kulak estetiği, açık kulak estetiği ve lazer ile kulak estetiğinde alınmaktadır. Detaylı bilgi ve muayene randevusu için *** *** ** den ulaşabilirsiniz. Sağlıklı Günler.

3 Ağustos 2016 16:30