AA
Soru Sahibi
7 Temmuz 2015 05:02

İndirekt Bilirubin Yüksekliği

Merhaba Hocam 24 yaşımdayım. Astsubaylık sınav ve mülakatlarında başarılı oldum ortalama 20 gün sonra GATA'ya rapor almak için sevk edileceğim. Bugün kan tahlili yaptırdım ve indirekt bilirubin seviyem 0.98 yani yüksek çıktı. Bunun rapor almama yani askeri personel olmama engel olup olmayacağını öğrenmek istiyorum. Teşekkürler Hocam. Tahlil Resmi : http://i.hizliresim.com/l7nmmr.jpg

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Hüseyin Doruk
Dahiliye - İç Hastalıkları , Geriatri

Bu sorunuzu Gastroenteroloji uzmanına sormanızı öneririm. Çünkü bu konuda bilgim yok.

12 Temmuz 2015 12:45