şv
Soru Sahibi
26 Ağustos 2014 19:34

implant

merhabalar hocam oncelıkle bızlerı dınledıgınız ıcın tesekkur ederız hocam benım sorunum şu minimum kaç implant ıle tekrar sabıt dısler yapılabılır bırde d cene kemıgım cok ınce yapılabılırmı sıgarada ıcıyom tıryakıyım ımplant yapıldıktan sonra sıgara ıcsem ımplantlara zarar verırmı agzımda dısler mevcut fakat kopru yapıldıgı ıcın hepsı ınceltılmıs

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Bilal Başel
Diş Hekimi , Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi

Hic diş kalmadı ise tek cene icin minimum 6 Implant gereklidr. Sigara kullanımı Implant acısından sakıncalidir. Kemikle alakalı yorum yapabilmek icin tomografik inceleme gerekli. Gecmis olsun.

2 Eylül 2014 15:57