BE
Soru Sahibi
12 Kasım 2017 23:37

Ilac bilgisi

Obsesif kompulsif ve juvenil miyoklonik epilepsi hastasiyim.sabah 200mg lustral aksam 150 mg anafranil aliyorum.epilepsi icin de depakin kullaniyorum.doktorum sinirlerime daha iyi gelir diye solian isimli bir ilac basladi yeni.Ayrica nervium a da basladim.acaba bu ilaclar ozellikle solian ve nervium kilo yaparmi.zaten biraz kilom var daha fazlalasmasin istiyorum.tesekkur.

1 cevap
Cevaplar (1)

sorunuzu diğer sorunuzun altındayanıtlamaya çaliştim. yine de ayrıntı isterseniz tekrar soru sorarsanız cevaplayabilirim.

23 Kasım 2017 10:43