OA
Soru Sahibi
19 Ekim 2017 11:06

Ikizlerimin gelisimi

Hocam benim ikiz ler im var 33 haftalik erken doğum yaptim suan 4.5 aylık lar biri yanına yüzüstü donebiliyor başını tam dik tutabiliyor diğeri henüz bunları yapamiyor acaba daha erken mi çok Merak ediyorum yanıt alabilirsem çok sevinirim teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Cengiz Dilber
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Nörolojisi

Yani onlar şu anda 3 aylık sayılır. Arada hafif fark olabilir. Ama fazla olmamalı. Prematüre bebekleri zaten nörolojiye kontrol ettirseniz iyi olur

19 Ekim 2017 20:44