kG
Soru Sahibi
7 Ekim 2013 11:56

ikinci bebek isteği

Merhaba hocam,2009 yılında genel tahliller sonucu tüp bebek önerildi,hekimimizi değiştirdik;yumurta takibi ve çatlatma iğnesi ile ilk ay hamile kaldım.2010 ylında oğlum doğdu.ikinci bebek isteği nedeniyle tekrar genel muayene ve testler sonucu FSH 13,83-E2 40,94-AMH 0,2 muayenede yumurta var.Ancak değerler nedeniyle tüp bebek merkezine yönlendirildim.Normal yolla 6 ay denemek istiyorum zaman kaybetmem aleyhime olur mu?Ayrıca amh son 5 senedir bilinen bir testmiş ne kadar güvenilir? Bilgi ve görüşlerinizi paylaşmanızı rica ederim.Teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Recai Pabuçcu
Kadın Hastalıkları ve Doğum

zaman kaybetmeden tüp bebek yaptırın sonrasında şansınız hiç kalmayabilir

7 Ekim 2013 15:04