CN
Soru Sahibi
1 Haziran 2016 15:07

İİAB biyopsi

hocam 4 kere biyopsi aldılar ama sonuç çıkmadı en son yapılan biyopside 1,2,3, KOLLOİDAL MATERYAL VE DEJENERE HÜCRELER BETHESDA KLASİFİKASYONU/NONDİAGNOSTİK ;SAĞ LOBU DOLDURAN TROİD iiab YAYMALARI diye sonuç çıktı ancak bu seferde sonucu gösteremedim doktor izinliymiş acaba korkulacak bişey var mı

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Sezai Leventoğlu
Genel Cerrahi , Proktoloji

Bu patoloji sonucu tek başına değerlendirildiğinde bir anlam içermiyor Nevin hanım. Şikayetleriniz ve fizik muayene ile birlikte irdelenmelisiniz. Bu nedenle tetkiki isteyen ya da tedavinizi planlayan hekimin önerileri bu konuda daha değerli olacaktır. Sevgiler... Doç. Dr. Sezai Leventoğlu www.sezaileventoglu.com sezaileventoglu@hotmail.com twitter.com/Dr. Sezai Leventoglu (*** *** ** (Muayenehane Tel & Fax) (*** *** ** (Asistan Dilek hanım mobil tel) (*** *** ** (kişisel cep)

19 Eylül 2016 20:03