as
Soru Sahibi
26 Eylül 2017 16:36

iğneli biyopsi sonucu

4,5 yasında boynunun sol tarafında guvercın yumurtası kadar bır kıtle kan sonucları onkolojı ve enfeksıyon verem testlerının hepsı temız cıktı sıze bıyopsi sonucunu gonderıryorum bılgılendırırsenız sevınırım.. TC SAĞLIK BAKANLIĞI ABDURRAHMAN YURTASLAN ONKOLOJİ EAH *** *** ** PATOLOJİ RAPORU TC Kimlik No *** *** ** Biyopsi Tarihi *** *** ** Dosya No *** *** ** GEN CERRAHİ POL 4 Servisi Kart No *** *** ** Doktoru MUSTAFA YILMAZ Adı Soyadı ALİ EMİR ALTUNALAN Pat.Protokol.No *** *** **/E Yaşı / Cinsiyeti ALINDIĞI YER BİYOPSİ NO ALINMA SEKLİ LOKALİZASYON B-*** *** ** SITOLOJI İNCE İĞNE ASPIRASYONU YUMUŞAK DOKU BİYOPSİ NO KLİNİK BİLGİSİ B-*** *** ** Boyun sol tarafında scm lateralinde semisolid,mobil 4 cm lik kitle BİYOPSİ NO MAKROSKOPİ BİLGİSİ B-*** *** ** Hazır gelen 2 adet yayma preparat MGG boyandı. BİYOPSİ NO MİKROSKOPİ BİLGİSİ B-*** *** ** BİYOPSİ NO TANI BİLGİSİ B-*** *** ** LENFOİD HÜCRELER

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Ayşe Çoban
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Iyi huylu buyume olarak belirtilmis. Takibinin immunoloji ile birlikte yapilmasi uygun. Gecmis olsun

6 Ekim 2017 15:54