PD
Soru Sahibi
21 Mart 2014 14:50

Igne batma hissi

Iyi gunler doktor bey.bana subat ayinda sjogren teşhisi konuldu.ayni zamanda hasimato tiroidi var ben de.plaquenil 200 gunde 1 tablet kullaniyorum.goz damlasi kullaniyorum.yanaklarimkda ellerimin ustunde igne batma hissi ve kaşıntı oluyor.bazen de boynu da uyusma oluyor sjogren bunu yapar mi? Ne yapmalıyım? Teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Karaarslan
Romatoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

bu yakınmalar net olamayan yakınmalar olup sjögrene ozgu degıl yınede hekımınıze danısın

25 Mart 2014 07:52