OT
Soru Sahibi
2 Haziran 2018 13:25

İdrar yolu sorunu

Hocam merhaba. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Penisimin baş bölgesinin alt tarafının iç kısmında beyaz bir cisim var. İdrarimi yaptıktan sonra yanma oluyor. Sanki yeniden idrari geliyormuş hissi de oluyor. Kendiliğinden geçer mi. Ne yapmam gerekiyor. Şimdiden teşekkür ediyorum.

1 cevap
Cevaplar (1)

Öncelikle geçmiş olsun ama muayene etmeden bir şey söylemek .zor. Size yakın olna bir üroloji doktoruna muayene olursanız iyi olur

6 Haziran 2018 10:06