çr
Soru Sahibi
2 Kasım 2016 07:39

idrar sorunu

Hocam Meraba 19 yaşındayım idrar sorunu yaşıyorum, fakat Yaz Dönemlerinde bir sıkıntı olmuyor Kış dönemlerinde ise idrar sorunu teşkil ediyor, Hocam sıvı az tüketsemde problem devam ediyor kışın soğuya maruz kaldığımda oluyor bu sorun, ameliyat Kesin çözümmü veya bir iki sene içinde düzelirmi çevremde duymuşum 21,22 yaşlarda geçer diye HOCAM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM,ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

1 cevap
Cevaplar (1)

Şikayetleriniz kronik prostatit gibi duruyor uğrayıp muayene olmanız ve idrar tahlili yaptırmanız gerekiyor

2 Kasım 2016 17:12