GD
Soru Sahibi
7 Haziran 2017 01:44

İdrar sıkışmasıyla birlikte ağrı

Merhabalar benim bir kaç aydır sürekli idarda sıkışma oluyor sıkışma olurken de aynı zamanda bununla birlikte karin ve böbrek bel çevresinde agri hissediyorum idrari yaptıktan sonra da agri oluyor biraz bekleyince geçiyor bu sikayetlerim varken de tahlil verdim idrar ve kan her hangi bir idrar yolu enfeksiyonu bobrekte bir enfeksiyon görülmedi ben sikayetlerimi araştırdığım zaman böbrek yetmezliği gibi bir sonuç çıkıyor böyle birşey olmuş olsa idrarda çıkmaz mı ? Cıkarsa Çıkarsa da bu sikayetimin sebebini nasıl öğrenebilirim ?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Hüseyin Doruk
Dahiliye - İç Hastalıkları , Geriatri

Öncelikle geçmiş olsun. Önerim bir Nefroloji veya Üroloji uzmanına müracaat etmenizdir. Sağlıklı günler dilerim.

7 Haziran 2017 08:33